Korešpondenčné kolo súťaže ProFIIT 2011

Korešpondenčné kolo súťaže ProFIIT 2011 prebieha prostredníctvom siete Internet a elektronického systému pre organizáciu súťaže. Môžu sa ho zúčastniť jednotlivci, alebo 2-členné tímy žiakov stredných škôl, ktoré sa v elektronickom systéme úspešne zaregistrovali.

Súťaž sa začala 21.1. 2011 o 16:00. Vtedy sme prostredníctvom elektronického systému zverejnili 10 problémov. Cieľom súťažiacich tímov je vytvoriť počítačové programy ako správne riešenia čo najväčšieho počtu problémov a prostredníctvom systému ich odovzdať v čo najkratšom čase.

Prehľad tímov postupujúcich do finále

Do finále postupujú tímy uvedené v tabuľke nižšie, sú to tímy, ktoré vyriešili aspoň 2 príklady.

Každý postupujúci tím kontaktujeme s ďalšími informáciami.

# Meno tímu Členovia Škola Celkový čas Vyriešených
1 namojpravdu Matej Balog Gymnázium Grösslingova, Bratislava 84 dní 11:18:49 8
2 PMP Matej Vargovčík
Pavol Vargovčík
Gymnázium Antona Prídavka, Sabinov
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov
21 dní 18:31:19 7
3 Kamaráti Slávnych Programátoriek Michal Anderle
Marián Horňák
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec
Gymnázium, Párovská 1, Nitra
13 dní 04:24:49 6
4 Prehral si. Tomáš Trungel
Radovan Jankovič
Gymnázium Andreja Vrábla, Levice 54 dní 09:08:35 6
5 Wasp Romana Kapustová Gymnázium Alejová 1, Košice 19 dní 16:11:16 5
6 two three-tited trolls Rafael Korbaš
Michal Vido
Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, Bratislava 28 dní 11:56:31 5
7 Flegmatik Tomáš Babej Gymnázium Poštová 9, Košice 51 dní 03:00:02 5
8 StackOverflow Ondrej Mosnáček Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Trenčín 55 dní 10:18:10 5
9 do a barrel roll Jozef Lelič
Miloslav Homer
Gymnázium Poštová 9, Košice 56 dní 06:16:25 5
10 n1gg4s Peter Petrinec
Michal Mitter
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec 57 dní 06:16:22 5
11 Matej Mužila Matej Mužila Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany 20 dní 20:58:24 4
12 Bitlanďáci Patrik Sopko
Kamil Triščík
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov 22 dní 05:54:56 4
13 Predátoři V++ vodka team Matúš Lešťan
Roman Konkoly
Gymnázium Andreja Vrábla, Levice 23 dní 04:06:13 4
14 JUREČKO - SPŠE Michal Jurečko Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov 23 dní 18:42:32 4
15 B&C Róbert Birkus
Michal Varga
SPŠE S. A. Jedlika, Nové Zámky 26 dní 15:28:32 4
16 FILE Erik Bujna
Filip Mazán
Gymnázium Jána Hollého, Trnava 34 dní 06:30:15 4
17 Názov tímu Ján Sebechlebský
Lukáš Sedláček
Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom 40 dní 08:04:45 4
18 BPS Jozef Marko
Patrik Majerčík
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin 50 dní 02:54:57 3
19 Nightmare Daniel Katkó
Mária Véghová
Gymnázium - Gimnázium Fiľakovo, Fiľakovo 3 dni 03:17:43 2
20 roflmao Roman Hudec Gymnázium, Nové Zámky 3 dni 20:37:37 2
21 inevitable defeat Richard Terkovič
Ondrej Čierny
Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava
Gymnázium Bilíkova, Bratislava
9 dní 01:37:24 2
22 lieskovsky Adam Lieskovský Spojená Škola Novohradská, Bratislava 9 dní 23:50:42 2
23 DAMIAN Damián Feťko Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov 13 dní 00:14:00 2
24 TBBT Samuel Pastva Gymnázium Matky Alexie, Bratislava 13 dní 22:10:21 2
25 ACE Gabriel Branderský Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Piešťany 18 dní 14:49:57 2
26 stupel László Kádek Gymnázium Hansa Selyeho, Komárno 19 dní 23:29:42 2
27 D4V3TEAM Dávid Báňai Gymnázium Augusta Horislava Škultétyho, Veľký Krtíš 28 dní 20:00:45 2
28 Šuflatka nezasunutá Peter Kmec Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov 38 dní 13:15:50 2