Korešpondenčné kolo súťaže ProFIIT 2016

Korešpondenčné kolo súťaže ProFIIT 2016 prebieha prostredníctvom siete Internet a elektronického systému pre organizáciu súťaže. Môžu sa ho zúčastniť jednotlivci, alebo 2-členné tímy žiakov stredných škôl, ktoré sa v elektronickom systéme úspešne zaregistrovali.

Prehľad tímov postupujúcich do finále

Do finále postupujú tímy uvedené v tabuľke nižšie, sú to tímy, ktoré vyriešili aspoň 3 príklady.

Každý postupujúci tím kontaktujeme s ďalšími informáciami.

# Meno tímu Členovia Škola Celkový čas Vyriešených
1 Božská komédia Bugoš Jozef Piaristické gymnázium Františka Hanáka, Prievidza 21 dní 16:55:41 8
2 mikx Porubsky Michal Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 118 dní 23:34:16 8
3 Lost generation Tesař Emanuel Gymnázium Boženy Slančíkovej-Timravy, Lučenec 66 dní 18:14:57 7
4 Prefixové polia Sládeček Michal Gymnázium Varšavská cesta 1, Žilina 84 dní 12:16:22 6
5 Deni396 Mitana Denis Gymnázium Martina Hattalu, Trstená 12 dní 15:39:03 5
6 Lipo Kuboš Filip Gymnázium Martina Hattalu, Trstená 24 dní 07:44:47 5
7 Zemiaky Varga Jozef
Macej Martin
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov 74 dní 17:03:34 5
8 MDVRJNP Juran Matúš Gymnázium Jura Hronca, Bratislava 1 deň 08:07:47 4
9 Vektor feat. DJ Skalár Kubala Milan
Terem Tomáš
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica 4 dni 09:54:12 4
10 sfd Sumega Miroslav Gymnázium Martina Hattalu, Trstená 21 dní 12:55:55 4
11 PatayTeam Geib Filip
Prokop Miloš
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš 43 dní 08:42:13 4
12 GymLH team Stacho Jakub
Šuba Dávid
Gymnázium Liptovský Hrádok 6 dní 06:20:45 3
13 qwerty Bodický Martin Gymnázium Jána Papánka, Bratislava 7 dní 00:02:34 3
14 Názov tímu Laca Denis Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 7 dní 04:42:22 3
15 Namazávači Chmelár Florián
Šiška Tobiáš
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená 9 dní 17:30:05 3
16 The 7th Element Molnár Krisztián
Zajíc Bálint Áron
Spojená škola Nové Zámky 11 dní 23:53:10 3
17 aja Fedáková Angelika Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 12 dní 17:20:35 3
18 HelloWorld Kučák Erik Gymnázium Pavla Horova, Michalovce 21 dní 08:32:32 3
19 Chek Stanček Martin Gymnázium, Ul. 17 Novembra 1180, Topoľčany 25 dní 00:16:24 3
20 Yimejky's Solo Crew Tomaštík Nikolas Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo 33 dní 10:34:02 3
21 Lososi Korman Andrej
Sobkuliak Roman
Gymnázium Ivana Kupca, Hlohovec 38 dní 01:02:00 3
22 UnrealTeam Halás Michal Gymnázium Grösslingová, Bratislava 43 dní 16:33:19 3
23 pokusaomyl Desiatnik Kamil Gymnázium Jána Papánka, Bratislava 46 dní 15:22:09 3
24 Kotva Fumač Denis Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova, Bratislava 53 dní 14:06:09 3
25 GYMTV Vaník Daniel
Varga Roman
Gymnázium Trebišov 53 dní 23:34:11 3