Rozdelenie poslucháčov do skupín

 

1. skupina: Cvičenie vedie Doc. Ing. Ladislav Hudec, CSc., Pondelok 18.00--19.50

Adam Jakub, Bc., Bachárová Zuzana, Bc., Baláž Martin, Bc., Bedejová Katarína, Bc., Brandýs Matúš, Bc., Brezáni Martin, Bc., Dulovič Martin, Bc.

 

2. skupina: Cvičenie vedie Doc. Ing. Ladislav Hudec, CSc., Pondelok 18.00--19.50

Červenka Matej, Bc., Dragúňová Mária, Bc., Gondová Veronika, Bc., Hatvani Dušan, Bc., Juhásová Nadežda, Bc., Madzik Lukáš, Bc.

 

3. skupina: Cvičenie vedie Doc. Ing. Ladislav Hudec, CSc., Pondelok 18.00--19.50

Matula Matúš, Bc., Mišík Daniel, Bc., Moravčík Marko, Bc., Písecký Peter, Bc., Pizner Marek, Bc., Salát Matúš, Bc.

 

4. skupina: Cvičenie vedie Doc. Ing. Ladislav Hudec, CSc., Pondelok 18.00--19.50

Sčensný Patrik, Bc., Smetana Miloslav, Bc., Škuta Michal, Bc., Ungerová Barbora, Bc., Vlha Marek, Bc., Vrba Lukáš, Bc.

 

5. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 14.00--15.50

Bakonyi Peter, Bc., Baláž Martin, Bc., Beňo Dávid, Bc., Broniš Tadeáš, Bc., Cuper Matúš, Bc., Hampel Michal, Bc.

 

6. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 14.00--15.50

Hauskrecht Martin, Bc., Hesek Marián, Bc., Husár Patrik, Bc., Javorník Dušan, Bc., Kačmár Dominik, Bc., Kadlic Štefan, Bc.

 

7. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 14.00--15.50

Lišiak Jaroslav, Bc., Matlovič Tomáš, Bc., Moravčík Oliver, Bc., Nagy Adrián, Bc., Ofčarovič Tomáš, Bc., Ostatník Kristián, Bc.

 

8. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 14.00--15.50

Andrejkovič Ivan, Bc., Pastierovič Dominik, Bc., Sokolík Tomáš, Bc., Šimek Lukáš, Bc., Šmihla Ján, Bc., Tomcsányiová Jana, Bc.

 

9. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 16.00--17.50

Belluš Matej, Bc., Gulis Ivan, Bc., Keszeli Mário, Bc., Loureiro Ernest, Bc., Makan Branislav, Bc., Moravčík Milan, Bc.

 

10. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 16.00--17.50

Oravský Martin, Bc., Papp Dániel, Bc., Pintér Richard, Bc., Puk Matej, Bc., Puškáš Michal, Bc., Sabol Marcel, Bc.

 

11. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 16.00--17.50

Sosňak Matúš, Bc., Škodáček Martin, Bc., Valko Pavol, Bc., Visokai Lukáš, Bc., Zigo Ján Mikuláš, Bc.

 

12. skupina: Cvičenie vedie Ing. Peter Pištek, PhD, Streda 16.00--17.50

 

13. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 15.00--16.50

Čelesová Barbora, Bc., Čičman Matúš, Bc., Dieška Martin, Bc., Gembec Martin, Bc., Hrobák Maroš, Bc., Janec Nikolas, Bc.

 

14. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 15.00--16.50

Kaňuch Peter, Bc., Knapík Michal, Bc., Kováč Matúš, Bc., Krupa Tomáš, Bc., Kuntová Hana, Bc., Lam Tuan Anh, Bc.

 

15. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 15.00--16.50

Nagy Adrián, Bc., Oláh Michal, Bc., Ondruš Marko, Bc., Procházka Miroslav, Bc., Pullmann Jakub, Bc., Slížik Miloslav, Bc.

 

16. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 15.00--16.50

Svítek Joachim, Bc., Štefanková Erika, Bc., Švec Andrej, Bc., Uhlik Matej, Bc., Vaľko Jozef, Bc., Volko Juraj, Bc.

 

17. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 17.00--18.50

Balážová Veronika, Bc., Beka Patrik, Bc., Bobovský Peter, Bc., Čičman Tomáš, Bc., Dulovič Martin, Bc., Ďurech Jakub, Bc.

 

18. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 17.00--18.50

Jesze Ľubomír, Bc., Kadlečík Patrik, Bc., Kostova Sandra, Bc., Lach Tomáš, Bc., Lang Roland, Bc., Lehotský Miroslav, Bc.

 

19. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 17.00--18.50

Meňhert Lukáš, Bc., Pečíková Bronislava, Bc., Štefčák Miloš, Bc., Vašek Peter, Bc., Vereš Igor, Bc.

 

20. skupina: Cvičenie vedie Ing. Jozef Filipek, Štvrtok 17.00--18.50